Sestdien, 27. augustā, pirmo reizi norisināsies tautas sporta sacensības “Dzelzgriezējs”, kurš ir sporta sērijas “Pulss” noslēdzošais trešais posms. Sacensības norisināsies Liepājā, Liepājas Metalurga slēgtajā teritorijā. Reģistrācijas sākums plkst. 10.00 Brīvības iela 98, plkst. 12.00 jau pirmais starts.

Jūra, vējš, skaisti saulrieti pasakainā pludmalē, roks un neizbēgami arī metalurgs ir Liepājas sejas vaibsti.  Ir iesēja ieskatīties Liepājas Metalurga tumšākajos kaktos ar sportisku izaicinājumu sev, pieveicot 7 kilometru garo trasi skriešus, kura vīsies caur metalurga ēnām, caur pagātnes elpu kā tumša, ar rūsu pārklāta tērauda stieple.

Organizatori aicina – Esi drosmīgs, izaicini un sakauj Dzelzgriezēju viņa paša sienās. Piesakies šķēršļu skriešanas sacensībām un ieraugi metalurgu kā vēl nekad!

Pieteikšanās skrējienam un nolikums mājaslapā www.supskola.lv vai sacensību dienā reģistrācijas teltī.

Sporta sērijas “Pulss” atbalstītāji: Liepājas Pilsēta, Liepājas SUP skola, 425pro, Liepājas Speciāli Ekonomiskā Zona, Liepājas Olimpiskais Centrs, CF Liepāja, Dion Sportlab, Lielbaata, RedBull

Comments are closed.