Sestdien, 26.augustā, Liepājas Metalurga slēgtajā teritorijā un Zirgu salā otro gadu norisinājās šķēršļu skriešanas sacensības “Dzelgriezējs 2023”. Šis skrējiens ir īpašs ar to, ka skrējiena laikā ir iespēja ieskatīties kā izskatās teritorija, kurā ikdienā nav iespējams iekļūt!

Šogad trasē devas ap 100 dalībniekiem. Uz starta devās vairākas ģimenes, kur sacensībās startēja visi ģimene, atbalstot, uzmundrinot viens otru, un sagādājot īstus skriešanas svētkus! Dalībniekiem bija jāpievar trase, kurā iekļauti dabīgi un mākslīgi veidoti šķēršļi Liepājas Metalurga teritorijā, kā arī nelieli Liepājas ezera “kanāliņi”.

Bērni devās 1500m distancē pa skaisti iekopto Zirgu salu. Ātrākā un nepārspēta bērnu distancē arī šogad Elizabete Juhno, starp puišiem – Elvis Strazdiņš.

Pieaugušo distancē, pievarot Melaturga Dzelzgriezēja 7.5km garo trasi 30 minūtēs, vīru konkurencē uzvaras laurus plūca Valdis Aņikejevs no Jūrmalas. Valdis atzina, ka bijis grūti, bet skrējiens foršs! Vislabāk paticis sastapt pašu Dzelzgriezēju dūmu ielenkumā. Sīvu cīņu sastādīja liepājnieks Sergejs Juhno, ar kuru uz maiņām izvirzījās līdera pozīcijā! Sergejs “Dzelzgriezējā” piedalījās otro reizi un jau otro gadu godam notur savu pozīciju – 2. vieta vīriešu konkurencē. Trešajā vietā ierindojās Arvis Girevics, kurš no līdera atpalika tikai par vienu minūti un uz goda pjedestāla kāpa arī 2022.gadā.

Dāmu konkurencē viss goda pjedestāls liepājniecēm. “Dzelzgriezējā” nepārspēta arī šogad – Zane Ceriņa, otrajā vietā Baiba Juhno, un trešo vietu izcīnīja mājiniece Solveiga Jegorova.

Pirmo trīs vietu dalībnieki balvās saņēma īpašus kausus, veidotus no Liepājas Metalurga teritorijā rastiem izdedžiem.

Vairāk foto: @sportaserija_pulss Instagram un Facebook

Sacensības organizēja biedrība “Liepājas SUP skola” ar Liepājas valstpilsētas atbalstu.

Rezultāti:

Dzelzgriezējs-2023-rezultāti

Comments are closed.