Šovasar, 18. jūnijā, Engures ezera dabas parka labirintos norisināsies “Red Bull Water Quest” piedzīvojums uz SUP dēļiem sadarbībā ar Latvijas Sērfošanas un SUP federāciju.

Teju vai mini Red Bull vasaras festivāls, komentē organizatori. Dēļu sporta cienītājiem –  SUP rogaininga sacensības, savukārt brīvdabas aktivitāšu cienītājiem un skatītājiem būs pieejams basketbola laukums, pludmales volejbols un minigolfs viesu nama “Amoliņi” teritorijā.

Pasākums norisināsies unikālā lokācijā Mērsragā, kur ūdenstilpnes kanālu sistēmas kopējais garums pārsniedz 9 km. Kā ūdenī, tā uz neskaitāmajām salām ūdenstilpnes akvatorijā tiks izvietoti 20 kontrolpunkti, kuru meklēšanai dotais laika ierobežojums ir 2 stundas un maksimālais iegūstamo punktu skaits distancē ir 300. Sacensības sastāvēs no diviem posmiem – sprinta daļas (340m sprinta distance), lai noskaidrotu komandu starta secību un uzsāktu otro posmu – orientēšanos ar intervāla startu, distancē secīgi dodoties sākot ar ātrākajiem. Lai piedalītos, nepieciešams vien izveidot četru cilvēku komandu, jo par inventāra nodrošinājumu parūpēsies pasākuma organizatori, savukārt, ja dalībnieki vēlas ņemt līdz savus iemīļotos SUP dēļus – organizatori aicina pirms tam iepazīties ar nolikumā norādīto SUP dēļu specifikāciju.

Godalgoto vietu saņēmēji tiks apbalvoti ar piemiņas balvām no sacensību organizatoriem, kā arī SUP inventāru un aksesuāriem no pasākuma atbalstītājiem 425pro u.c. Visi dalībnieki, kuri sacensības pabeiguši, iekļaujoties kontrollaikā, piedalās sacensību organizatoru un atbalstītāju papildus sarupēto balvu izlozē.

Reģistrācija sacensībām notiek tiešsaistē www.redbull.lv/waterquest no 9. maija līdz 16. jūnijam, plkst. 23:59. Reģistrācijas procesu aizsāk komandas kapteinis, kas piesaka visus četrus dalībniekus un nosūta apstiprinājuma saiti pārējiem. Dalība sacensībās ir bez maksas.

Nolikums šeit: www.redbull.lv/waterquest

Lokācija: Viesu nams “Amoliņi”, Mērsrags.

Starts: 11:00, ierašanās no plkst. 08:00.

Pasākuma ilgums: līdz plkst. 18:00, pēc tam:

Ballīte līdz rīta gaismai!

Comments are closed.