Sestdien, 10.jūlijā , Liepājas tirdzniecības kanālā norisinājās Liepājas SUP Kauss un pirmais posms Baltijas kausa izcīņā, ko organizēja Buruskola un Liepājas SUP skola sadarbībā ar Latvijas sērfošanas un SUP federāciju. 45 dalībnieki startēja 200m tehniskajā sprinta distancē, tehniskajā 1km distancē tautas sportā un 4 km tehniskajā distancē sporta klasei.
200m sprints ietvēra sevī sprintu ar vienu pagriezienu, kas padara sacensības skatāmas un dinamiskas. Turpretī, 1 km un 4km tehniskā distance ietvēra sevī 8 pagriezienus, lai sportisti varētu pilnībā parādīt savu tehnisko meistarību.
Sarunā ar Federācijas prezidentu Normundu Barinovu, viņš atzina, ka noteikti atgriezīsies šeit nākamgad, jo patika sacensību formāts un organizētība, kā arī kuplais tautas klases dalībnieku skaits.
Liepājas sportistiem SUP čempionāts arī bija veiksmīgs un tika izcīnītas vairākas vietas uz goda pjedestāla. Aivis Tints (Liepājas SUP skola) izcīnija uzvaru sporta klasē vīriešiem, aiz sevis atstājot komandas biedru Dzintaru Skrundenieku un Māri Galenieku (Jūrmala). Sporta klasē sievietēm uzvara Jūlijai Mihailovai (Rīga), otrā liepājniece Elīna Dimza, trešā Ieva Strazdiņa (Jūrmala).
Sporta klasē U14 – 1.vieta Katei Ābelei (Rīga).
Amatieru sporta klasē vīriem 1.vieta Gatis Pranks (Liepājas SUP skola), 2.vieta Pāvels Kļementjevs (Rīga), 3.vieta Artis Stieciņš (Rīga). Sievietēm 1.vieta Gulbakhyt Barinova (Rīga), Inga Škutāne (Ķekava), Rita Spigēna (Ķekava).
Amatieru tautas klasē vīriešiem 1. vieta Roberts Mantajs (Liepājas SUP skola), 2.vieta Aleksis Doma (Rīga), 3.vieta Edgars Sprūds (Liepāja). Sievietēm 1.vieta Zane Kalēja (Liepāja), 2.vieta Ksenija Polovenko (Liepājas Buruskola), 3.vieta Vendija Vitkovska (Liepājas SUP skola).
Amatieru tautas klase U12 grupā 1. vieta zēniem Ernestam Jēkabsonam (Liepājas Buruskola), 1.vieta meitenēm Kristiāna Brikmane (Liepājas SUP skola).
Bildes un rezultātus var aplūkot https://www.facebook.com/liepajassupskola un www.supskola.lv


Sacensības ir tapušas pateicoties: Liepājas pilsētai, Liepājas SEZ pārvaldei, Latvijas sērfošanas un Sup federācijai, Buruskolai, Liepājas SUP skolai, Prestol, Reklāmas apgādam, 425Pro.

Comments are closed.