Par mums

Aizrautīgākā Liepājas SUP skola

Mūsu sapņi un mērķi

Liepāja ir apbrīnojama pilsēta un īpaša ikvienam no mums, tāpēc vēlamies popularizēt un attīstīt SUP ūdens sporta veidu Liepājā un tās apkaimē, parādot tā burvību drošā veidā,  tādējādi veicinot arī aktīvu dzīvesveidu.

Mūsu vīzija ir kļūt par vienu no pasaules konkurētspējīgāko komandu šajā sporta veidā.

Par Liepājas SUP skola

Motivējoša vide

Mūsu mērķis ir popularizēt un attīstīt ūdens sportu veidu Liepājā un tās apkaimē, veicinot aktīvu dzīvesveidu

Iedvesmojoša komanda

Mūsu komandā ir cilvēki ar entuziasmu un izciliem sasniegumiem ūdens sportā, kas ar lielāko prieku palīdzēs noķert to īsto SUP sajūtu

Liepājas daba

Liepājas pludmales saulrieti un ezera saullēkti, tie ir tik unikāli - uz SUP dēļa tos piedzīvot ir vārdiem neaprakstāmi

Mēs piedāvājam

Apgūsti SUPošanas mākslu arī tu un dodies ūdens plašumos kā profesionālis!

Mūsu komandā ir pieredzējuši un profesionāli ūdens sporta čempioni, kas palīdzēs radīt pozitīvu pirmo pieredzi uz SUP dēļa un apgūt dažādus paņēmienus, kā to savaldīt arī ne tik mierīgos ūdeņos.

Ja esi nolēmis apgūt SUPošanas mākslu un iekarot viļņus – piesakies individuāliem treniņiem!

Mēs visi esam redzējuši sārti oranžo saulrietu, taču vai esi redzējis saullēktu un sagaidījis to uz klusas ūdens virsmas?

Piedzīvo neaizmirstama sajūtas, sagaidot pirmos saules starus uz SUP dēļa kopā ar draugiem!

Sajūties možs un enerģijas pilns arī pirms darba, darbīgas dienas vai kāda svarīga pasākuma.

Piedāvājam īrēt visu nepieciešamo, lai baudītu SUPošanu tevis izvēlētā vietā un laikā – dodies dažādos iespaidīgos braucienos un paņem līdzi arī draugus!

Iepazīsti mūsu komandu

Iepazīsti mūsu aizrautīgo un entuziastisko komandu - tie ir cilvēki, kuriem vari uzticēties, veidojot savu neaizmirstamo SUPošanas pieredzi

Aivis Tints

SUP Pro
Profesionāls kanoe airētājs, SUP dēļu ražotājs zīmolam "Prestol" un ūdens sporta entuziasts, palīdzēs arī pareiza inventāra izvēlē.

Gatis Pranks

SUP treneris
Profesionāli nodarbojas ar kanoe airēšanu, aizrautīgs SUPotājs - pajautā un tev palīdzēs sasniegt jaunas fiziskās attīstības virsotnes.

Dzintars Skrundenieks

SUP instruktors
Dzintars ir nelabojams piedzīvojumu meklātājs un taku skrējējs, kas Jūs aizvedīs visinteresantākajos maršrutos. Gribi piedzīvot ko nebijušu-jautā Dzintaram.

Elīna Dimza

SUP trenere
Elīna ir mūsu dāma, kas izlieta no tērauda, par viņu var teikt, ''parādi kur jāskrien, un es aizskriešu.'' Sportiski mērķtiecīga un uz panākumiem tendēta sportiste.

Mūs atbalsta