Sestdien, 16. jūlijā, notiks gadskārtējais Liepājas Īriens 2022, kurš ir Sporta sērijas “Pulss” 2.posms. Sacensības norisināsies Liepājā, Dienvidu fortos.

Liepājas Īriena devīze paliek nemainīga – Skrien, Peldi & Airē. Reģistrācijas sākums plkst. 10.00 Dienvidu fortos, plkst. 12.00 jau pirmais starts. Starti tiks organizēti ar noteiktu laika intervālu, bez starta burzmas, kas atbilst visiem drošības pasākumiem valstī. Starti būs gan pieaugušo, gan bērnu distancēs ar iespēju startēt visai ģimenei. Sacensība sastāv no trīs elementiem – skriešana, peldēšana(brišana) un SUP airēšana. Pati sacensība ir ļoti īsa, bet intensīva, kas arī nodrošina tās dinamiku. Būs gan “Pakaviņa” ūdens, gan jūras ūdens, izskrieties varēs gan par priežu meža blīvām seguma taciņām, gan arī pa irdenām jūras kāpām.

Nāc piedalies un atbalsti tos, kuri pieņemuši izaicinājumu! 🏄‍♀️✅️ Pieteikšanās sacensībām un nolikums mājaslapā https://supskola.lv/registreties-liepajas-iriens/

Sporta sērijas “Pulss” atbalstītāji: Liepājas Pilsēta, Liepājas SUP skola, 425Pro, Liepājas Olimpiskais Centrs, Liepājas SEZ, Dion SportLab, Lielbaata, Red Bull

#liepaja #Liepāja #sportaserijapulss #liepajassupskola #sports #425pro #esiaktīvs #liepajasiriens

Comments are closed.