12.jūlijā, Dienvidu fortos norisinājās “Liepājas Īriens 2020”. “Liepājas Īriens” ir īpašs ar to, ka ietver skriešanu, SUP airēšanu un peldēšanas elementus. Šogad sacencību trasi veidoja iepriekšējo gadu uzvarētājs Dzintars Skrundenieks. Trase tika veidota mazliet garāka skriešanai, izmantojot apkārtnē esošo reljefu un meža takas, kā arī pievienojot “odziņu” – skrējienu pa jūru, kas sacensību dienā bija dāsna ar augstiem viļņiem. Dzintars izvēlējās ļoti interesantu skriešanas trasi, kura bija gana ātra un sarežģīta, tajā pašā laikā arī tāda, kuru varēja noskriet jebkurš sacensību dalībnieks.

Uz starta šogad stājās rekordliels dalībnieku skaits, kas bija vairāk kā simts piedzīvojumu meklētāji. Galvenais dzinulis šīm sacensībām ir tas, ka šāda sacensība ir savādāka kā ierasts, otras tādas nav nekur!

Vīriešu konkurencē uzvaras laurus plūca Sergejs Juhno, kuram sekoja Dzintars Semenkovs un Edgars Sprūds. Starp sievietēm ātrākā izrādījās Elīna Dimza, kurai sekoja Baiba Juhno un Kristīna Petermane, kura par dažām sekundēm apsteidza savu sāncensi Sigitu Kaļinausku. Ar pilnu rezultātu pārskatu varat iepazīties sadaļā “Liepājas Īriens” vai Liepājas SUP skolas facebook lapā

Paldies par atbalstu: Buruskolai, Liepājas SUP skolai, Liepājas pilsētai, Liepājas SEZ pārvaldei, kafejnīcai Darbnīca, 7.līnijai, Lauma Lingerie, Prestol, Reklāmas Apgādam un Liepājas Olimpiskajam centram

Foto meklē www.facebook.com/liepajassupskola


Comments are closed.