1 Upe, 4 Novadi, 4 Iespējas Tūrisma festivāls “Bārtas Rudens 2020”

•Laivošanas svētki “Bārtas Pumpurs 2020”

•Ūdenstūrisma sacensības “Bārtas Rudens 2020”

•Orientēšanas sacensības “DR-Krasts Bārta 2020″

•Izvēlies – 1 dienas vai 2 dienas piedzīvojums Bārtas upē

  1. un 20. septembrī Bārtas upē norisināsies tūrisma festivāls Bārtas rudens 2020, festivāla ietvaros norisināsies jau par tradīciju kļuvušie laivošanas svētki “Bārtas Pumpurs 2020” #BārtasPumpurs , kas no pavasara šogad ir pārcelts uz rudeni. Uz laivošanas svētkiem ir aicināts ik viens laivotājs un aktīvās atpūtas cienītājs.

Šogad laivošanas svētku “Bārtas Pumpurs 2020” dalībnieki var izvēlieties kādā distancē piedalīties vienu vai divu dienu laivošanas piedzīvojumā ar visu nakšņošanu atpūtas bāzē Ods, ugunskura piedzīvojuma stāstiem un īstu zaļumballi kopā ar grupu “Laika bende”.

Festivālā savu dalību var pieteikt ģimenes, draugu vai kolēģu komandas, kas vēlas izbaudīt Bārtas upi, laivošanas piedzīvojumu un atvasaru atpūtas bāzē Ods.

Laivošanas svētku “Bārtas Pumpurs 2020” nolikums, meklē te:

https://grobinasturisms.lv/mda/fmg/B%C4%81rtas%20Rudens%202020/bartasrudens2020.pdf

Pieteikuma anketa Laivošanas svētkiem meklē te:

https://forms.gle/RMkScEtbTnFisoxj9

Tūrisma festivālu organizē Nīcas novads, Priekules novads, Rucavas novads, Grobiņas novads un “Grobiņas sporta centrs”

Comments are closed.