Septembra izskaņā devāmies skaistā SUP braucienā, lai apskatītu Grobiņu no cita skatu punkta! Grobiņā, kas dēvēta arī par Seeburg, var apskatīt pilsētas skaisto promenādi, tikko atjaunoto, ar postpadomju vaibstiem apveltīto “Jūrpili”, sakoptas viduslaiku pilsdrupas, pastaigu taciņu, kura met loku pēc loka gar un pāri upei, pa kuru šoreiz devāmies mēs. Ālande ir šīs mazās upes nosaukums. Upe maza, bet vēsture diža. Pati upe ir pieredzējusi ne mazums pārmaiņu un tās krastos vēl ir daudz, daudz liecību par to. Dototies aptuveni 2 stundu ceļā, 4 kilometros mums to visu bija iespēja ieraudzīt un apskatīt no ūdens virsmas, tā teikt, no seno Vikingu skatu punkta, pie reizes vēl baudot SUP vadīšanas prieku pa šaurajiem līkločiem un veselas 8 reizes braucot zem tiltiem. Tas bija, ir un būs tā vērts!

Pievienojies mums citā reizē un dosimies kopā šajā mierpilnajā, mazajā izbraucienā pa Grobiņu!

Foto: Renārs Grams

Comments are closed.