Svētdien, 25.jūlijā, Dienvidu fortos norisinājās “Liepājas Īriens 2021”, kuru organizēja Buruskola un Liepājas SUP skola. Liepājas Īriens šogad ietvēra meža taku skriešanu un SUP airēšanu. Salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, sacensību trasē bija krietni garāks skriešanas posms, izmantojot apkārtnē esošo reljefu un meža takas. Uz starta stājās 105 dalībnieki no Liepājas un tuvākiem novadiem.

Kā atzina dalībnieki, kas šogad bija vairāk kā jebkad, tad pasākums izdevies jau citā – augstākā līmenī. Skrējēju taku veidoja iepriekšējo gadu Liepājas Īriena uzvarētājs Dzintarus Skrundinieks, kurš izveidoja ļoti interesantu skriešanas trasi, kura bija gan ļoti ātra, gan sarežģīta, kā arī tādu, kuru varētu noskriet jebkurš sacensību dalībnieks. Galvenais dzinulis šīm sacensībām ir tas, ka šī sacensība ir savādākas kā ierats, jo otras tādas sacensības nav nekur.
Kristaps Bērziņš pēc uzvaras Liepājas Īrienā: “Paldies par pasākumu, kopumā viss bija forši. Par trasi bija labi padomāts, tajā bija sastopama liela dažādība, gan mazas meža taciņas, gan nelieli smilšaini posmi, pludmale, dienvidu fortu promenāde. Sacensību centrs, mūzika un atraktīvs komentētājs veidoja pozitīvu sacensību atmosfēru. Varbūt nedaudz patraucēja salīdzinoši ilgais gaidīšanas laiks līdz startam, tomēr gaidot bija iespēja vērot citu sacensību dalībnieku sniegumu trasē. Pārsteidza salīdzinoši lielais dalībnieku skaits, kas šajā saulainajā svētdienā bija gatavi šim izaicinājumam. Esmu priecīgs, ka man izdevās uzvarēt, ceru , ka šāds un citi līdzīgi pasākumi Liepājā notiks arī turpmāk, kur dota iespēja piedalīties un pārbaudīt savas spējas ir ikvienam.”

Liepājniece Sigita Vītola pēc sacensībām: “Paldies par iespēju skriet, airēt un atkal skriet! Par iespēju kaut ko darit un izcīnīt uzvaru pašam ar sevi, jo man tā ir pati svarīgākā! Zinot, ka neesmu profesionāla sportiste un redzot, ka konkurencē ir jaunas meitenes ar pieredzi gan skriešanā, gan airēšanā, tad sākums bija diezgan sirdi kutinošs! Trasē jau tu nedomā, ka esi pirmā vai otrā, Tu skrien un cīnies! Iznākums bija pārsteigums gan man, gan citiem, jo mans mērķis bija tikt pieciniekā! Prieks par organizatoru izdomu un pārdomato trases uzbūvi, jo skrienot nebija jādomā un jameklē kur skriet, kas nav mazsvarīgi. Katram no trases drosminiekiem varu teikt paldies, jo tas nav nemaz tik viegli, konkurence ir veselīga un svarīgi to uztvert ar smaidu sejā! Paldies Jums, ka rīkojat un radāt iespēju skriet un airēt, paldies, ka Jums idejas ir un mēs dalībnieki tās izmantojam! Viss bija tieši tik labi, cik bija jabūt un kopumā Liepajā ir daudz spēcigi cilvēki un prieks, ka Liepājā ir netikai liepājnieki, kuri gatavi skriet, airēt un atkal skriet!”


Bildes un rezultātus var aplūkot https://www.facebook.com/liepajassupskola
Sacensības ir tapušas pateicoties: Liepājas pilsētai, Buruskola.lv , Liepājas SUP skolai, 7 līnijai, Prestol, Reklāmas apgādam, 425 PRO


Results:
Sievietes:

  1. VĪTOLA Sigita 22:16.3
  2. JUHNO Baiba 22:17.9 1.6
  3. PETERMANE Kristīna 22:52.7

Vīrieši:

  1. BĒRZIŅŠ Kristaps 17:28.8
  2. SPRŪDS Edgars 18:50.5 1:21.7
  3. HARTMANIS Reinis 19:12.6
PDF Embedder requires a url attribute Rezultāti_bērni-Liepajas-iriens-2021

Rzultāti_pieaugušiei-Liepajas-iriens-2021

Comments are closed.