Sestdien, 4.jūnijā, Beberliņos norisinājās sporta sērijas PULSS pirmais posms “Beberliņu Ultimāts 2022”, kuru organizēja Liepājas SUP skola. Beberliņu Ultimāts ietvēra skriešanu, velo braukšanu un peldēšanu, kuru zemās ūdens temperatūras dēļ nācās atcelt. Kā atzina dalībnieki, šāds sacensību formāts nav ierasts un mazliet baida, tomēr starp dalībniekiem bija ļoti spēcīgi skrējēji un riteņbraucēji no Liepājas rajona sporta klubiem.

Iveta Eglija pēc uzvaras sacīja: “Man kā orientieristei apvidus tik mīļš un patīkams – taciņas, mežs. Atlika pacīnīties ar kalniņiem, bet pēc katra kalniņa augšā bija kalniņš lejā, kas atkal deva spēku turpināt skriet ar uzņemto tempu. Riteņbraukšanas trasei sākums lēnāks un uzmanīgāks pa šaurām meža taciņām un daudz asiem pagriezieniem, kritiens lejup pa kalniņu smiltīs un tad garš sprinta brauciens, kur jāizliek bija maksimums. Distance pievarama ikvienam, kas kaut nedaudz skrien un ir ritenis. Viennozīmīgi labi organizēts un baudāms pasākums!” 

Sieviešu konkurencē 2.vietu izcīnīja Elīna Dimza, kurai ir pieredze Ultramaratonos, kas zināmi kā izturības skrējieni. 3.vietu ieguva liepājniece Baiba Juhno.

Vīriešu konkurencē uzvaru guva ar sacensību pieredzi bagātais Edgars Sprūds, kurš pēc skriešanas posma bija otrajā vietā un tikai riteņbraukšanā apsteidza 2.vietu ieguvušo Sergeju Juhno. 3.vietu izcīnīja ugunsdzēsējs Artis Ķemeris.

Sporta sērijas 2.posms, jau visiem labi pazīstams “Liepājas Īriens 2022” norisināsies 16.jūlijā Dienvidu fortos.  3.posms “Dzelzgriezējs” norisināsies 27.augustā Liepājas Metalurga teritorijā un solās būt jaudīgs pasākums!

Foto atskats: facebook.com/sportaserijapulss

Rezultāti: supskola.lv

Sacensības tapušas pateicoties: Liepājas Pilsēta, Liepājas SUP skola, Liepājas Olimpiskais Centrs, CF Liepāja, Dion Sport Lab, Lielbaata, Tarzāns, LSEZ, HM Sound

Etapu-laiki_Beberlini

Comments are closed.